INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Victoria Kan vs. Lisa Zaar - Međusobni mečevi
14.12.18 | Četvrtfinale | Lisa Zaar | Victoria Kan | 7-62, 2-1, Lisa Zaar - odustajanje | detalj meča | Antalya | tvrda |
Victoria Kan form & Lisa Zaar form
Victoria Kan - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 6-73, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 3-6, 6-1, 6-710 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Merna Refaat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-5, Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Corvi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Eszter Meri | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Fangran Tian | 3-6, 6-1, 14-12 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Astana - dvorana | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-4, - Victoria Kan - odustajanje | detalj meča | |
W40 Astana - dvorana | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.23 kval. | vs. Polina Iatcenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Lana Petkovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Lisa Zaar - Posljednji mečevi
W35 Arcadia - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Liv Hovde | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 2-6, 3-2, - Lisa Zaar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.11.23 Finale | vs. Natalija Senic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
25.11.23 Polufinale | vs. Valeriya Yushchenko | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Tatyana Nikolenko | 6-3, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Daria Lopatetskaya | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Isabella Svahn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julie Struplova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Simona Wirglerova | 6-3, 5-7, 7-61 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Yana Morderger | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
06.01.23 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.01.23 1. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Macon - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-3, 6-1 | detalj meča |