Germany
17.06.97, 26 Godina
17.06.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Imke Schluenzen vs. Lisa Whybourn - Međusobni mečevi
27.04.16 | 1. kolo | Lisa Whybourn | Imke Schluenzen | 6-2, 6-4 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Imke Schluenzen form & Lisa Whybourn form
Imke Schluenzen - Posljednji mečevi
Stockholm - dvorana | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Smilla Kjaergaard | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaltenkirchen - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.18 kval. | vs. Juliette Colard | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Scarlett - Rebecca Alhorn | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
12.03.18 kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
27.04.16 1. kolo | vs. Lisa Whybourn | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.16 kval. | vs. Frederikke Svarre | 7-5, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
18.04.16 kval. | vs. Marie Temin | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
28.03.16 2. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Michaela Krauskova | Michaela Krauskova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Jazzamay Drew | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
16.11.15 kval. | vs. Miriam Civera Lima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
09.11.15 kval. | vs. Ema Burgic Bucko | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Valentina Mokrova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 7-5, 2-2, - Imke Schluenzen - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Tina Tehrani | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.13 1. kolo | vs. Clothilde De Bernardi | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
20.08.12 1. kolo kval. | vs. Ana-Lena Toto | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča |
Lisa Whybourn - Posljednji mečevi
Stillwater - tvrda | ||||
29.09.16 2. kolo | vs. Ana Vrljic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Katie Boulter | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Albuquerque - tvrda | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Ema Burgic Bucko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Landisville - tvrda | ||||
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Yolande Leacock | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Fort Worth - tvrda | ||||
03.08.16 1. kolo | vs. Caitlin Whoriskey | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
22.06.16 2. kolo kval. | vs. Tamira Paszek | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
21.06.16 1. kolo kval. | vs. Claire Feuerstein | 7-62, 7-5 | detalj meča | |
Ilkley - trava | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Shuko Aoyama | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Misa Eguchi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
13.06.16 kval. | vs. Sanaz Marand | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham - trava | ||||
04.06.16 1. kolo kval. | vs. Yuxuan Zhang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Eastbourne - trava | ||||
31.05.16 2. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
30.05.16 1. kolo | vs. Kai-Lin Zhang | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
30.04.16 Polufinale | vs. Anna-Giulia Remondina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.04.16 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
28.04.16 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.04.16 1. kolo | vs. Imke Schluenzen | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
23.03.16 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
21.03.16 kval. | vs. Pia Konig | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Aleksa Cveticanin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Canberra - zemlja | ||||
16.03.16 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.03.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Sasha Alexander | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.03.16 kval. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Mildura - trava | ||||
04.03.16 Četvrtfinale | vs. Ana Vrljic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.16 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.03.16 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Taylah Mielczarek | 6-0, 6-0 | detalj meča |