Sweden
22.02.99, 25 Godina
22.02.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Rebecca Ehn vs. Lisa Ponomar - Međusobni mečevi
10.04.17 | 1. kolo kval. | Lisa Ponomar | Rebecca Ehn | 6-1, 6-4 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Rebecca Ehn form & Lisa Ponomar form
Rebecca Ehn - Posljednji mečevi
Stockholm - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Agnes Mitteregger | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Hilda Lundstedt | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.09.18 kval. | vs. Muazzez Demirci | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Jasmine Khoshabeh | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Sandelfjord - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
25.06.18 kval. | vs. Malene Helgo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Adamescu | 6-2, 2-0, Cristina Adamescu - odustajanje | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.03.18 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 7-67, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
11.02.18 kval. | vs. Lidia Mugelli | 6-72, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.17 kval. | vs. Emilie Hansen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.09.17 1. kolo | vs. Mia Eklund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.09.17 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.17 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
05.09.17 1. kolo | vs. Paulina Wulcan | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Lund - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 4-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Mariella Minetti | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Lisa Ponomar - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Sophie Greiner | 4-6, 0-1, - Lisa Ponomar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Alice Robbe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.10.20 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.20 Četvrtfinale | vs. Barbara Gatica | 6-0, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
22.10.20 2. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
20.10.20 1. kolo | vs. Anna Ureke | 6-4, 5-1, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.20 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.20 1. kolo | vs. Alice Benvegnu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.20 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.09.20 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Alba Retortillo Soiras | 7-610, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Porto - tvrda | ||||
23.09.20 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.20 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 0-6, 11-9 | detalj meča | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Greta Arn | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.08.20 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
15.08.20 1. kolo | vs. Santa Strombach | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.08.20 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.08.20 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.08.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.08.20 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-3, 6-2 | detalj meča |