MEČ
11.08.14 | 1. kolo kval. | Lisa Matviyenko | Julia Przybylska | 6-1, 6-0 | Leipzig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
15.02.96, 28 Godina
15.02.96, 28 Godina
Lisa Matviyenko vs. Julia Przybylska - Međusobni mečevi
11.08.14 | 1. kolo kval. | Lisa Matviyenko | Julia Przybylska | 6-1, 6-0 | detalj meča | Leipzig | zemlja |
Lisa Matviyenko form & Julia Przybylska form
Lisa Matviyenko - Posljednji mečevi
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Anna Zaja | 6-77, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Iva Primorac | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Eva Lys | 2-6, - Lisa Matviyenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-63, 7-66 | detalj meča | |
W25 Brno - zemlja | ||||
27.09.19 Četvrtfinale | vs. Eleonora Molinaro | 7-61, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Martina Caregaro | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Betina Stummer | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Bad - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 0-2, - Lisa Matviyenko - odustajanje | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Melanie Stokke | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 6-1, 1-6, 6-1 | detalj meča |
Julia Przybylska - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
21.06.20 1. kolo | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Nuernberg - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Slovenska Lupca - zemlja | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - odustajanje | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
30.05.16 kval. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ostrava - zemlja | ||||
25.08.14 kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Duino Aurisina - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | detalj meča |