MEČ
07.08.19 | 1. kolo | Linnea Malmqvist | Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | W15 Olomouc | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Linnea Malmqvist | Joanna Zawadzka | |
1. servis % | 42/78 (54%) | 34/60 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/42 (60%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/36 (42%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/60 (58%) | 38/78 (49%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 75/138 (54%) | 63/138 (46%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 7 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Linnea Malmqvist | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0 | ||
Linnea Malmqvist | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Joanna Zawadzka | |
Linnea Malmqvist | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
Linnea Malmqvist | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
1-0 | Joanna Zawadzka | |
0-0 | ||
Linnea Malmqvist | 2-0 | |
3-0 | Joanna Zawadzka | |
Linnea Malmqvist | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 4-2 | |
0-0, 0-15, 40-15, A-40 | ||
4-3 | Joanna Zawadzka | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Linnea Malmqvist | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Linnea Malmqvist vs. Joanna Zawadzka - Međusobni mečevi
07.08.19 | 1. kolo | Linnea Malmqvist | Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Olomouc | zemlja |
Linnea Malmqvist form & Joanna Zawadzka form
Linnea Malmqvist - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marion Viertler | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Tara Gancev | 4-6, 7-63, 10-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.19 Polufinale | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Svetlana Iansitova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 7-65, 7-61 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.19 Polufinale | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 7-62 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Natasha Piludu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Valeriya Denisenko | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Chantal Skamlova | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Cvackova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Martina Kudelova | 7-611, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Melis Sezer | 6-72, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 5-7, 6-2, 1-4, - Linnea Malmqvist - odustajanje | detalj meča |
Joanna Zawadzka - Posljednji mečevi
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.08.23 Polufinale | vs. Merna Refaat | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucie Brun | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Caroline Brack | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Lya Fernandez | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Kirsty Robertson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Martina Spigarelli | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Elizabete Brutane | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Salsa Aher | 6-2, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.22 Polufinale | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-5 | detalj meča |