Germany
14.07.99, 24 Godina
14.07.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
29.12.99, 24 Godina
29.12.99, 24 Godina
Anastazja Rosnowska vs. Linda Puppendahl - Međusobni mečevi
24.03.18 | 1. kolo kval. | Linda Puppendahl | Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Anastazja Rosnowska form & Linda Puppendahl form
Anastazja Rosnowska - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Lena Greiner | - | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - odustajanje | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
12.09.18 2. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
10.09.18 1. kolo | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
09.09.18 kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.04.18 kval. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.18 kval. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | detalj meča |
Linda Puppendahl - Posljednji mečevi
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.18 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-75, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
16.08.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Agathe Timsit | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Corina Mader | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Antonia Balzert | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Karla Kilic | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Vedder | Eva Vedder - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.06.18 kval. | vs. Anna Gabric | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.04.18 1. kolo | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.18 kval. | vs. Franziska-Marie Ahrend | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Medik | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.18 kval. | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Katharina Jager | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.18 kval. | vs. Teodora Stinga | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.18 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Amiens - zemlja | ||||
07.03.18 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.18 1. kolo | vs. Marina Yudanov | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.03.18 kval. | vs. Justine Lo Presti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoire De Samucewicz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Agadir - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Beni Mellal - zemlja | ||||
06.11.17 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 6-72, 6-4, 3-6 | detalj meča |