MEČ
14.08.17 | 2. kolo kval. | Linda Prenkovic | Lena Ruppert | 4-0, - odustajanje | Leipzig | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Linda Prenkovic vs. Lena Ruppert - Međusobni mečevi
14.08.17 | 2. kolo kval. | Linda Prenkovic | Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - odustajanje | detalj meča | Leipzig | zemlja |
Linda Prenkovic form & Lena Ruppert form
Linda Prenkovic - Posljednji mečevi
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Jovanovic | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 kval. | vs. Emily Casteleyn | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 2-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Katyarina Paulenka | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Jelena Simic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
09.10.18 kval. | vs. Koral Koldobski | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Sabrina Kalandarov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
28.09.18 Polufinale | vs. Julia Payola | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Ivania Martinich | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Altenkirchen - tepih | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Vanessa Pinto | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Eva Lys | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 4-0, Lena Ruppert - odustajanje | detalj meča | |
14.08.17 kval. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Porto - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 2-4, - Linda Prenkovic - odustajanje | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Lena Ruppert - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.21 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
07.08.21 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detalj meča |