Italy
18.01.01, 23 Godina
18.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Switzerland
07.08.98, 25 Godina
28926 $
07.08.98, 25 Godina
28926 $
Linda Cagnazzo vs. Nicole Gadient - Međusobni mečevi
03.02.20 | kval. | Linda Cagnazzo | Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Linda Cagnazzo form & Nicole Gadient form
Linda Cagnazzo - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.20 kval. | vs. Maria Shusharina | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Yuka Hosoki | 6-3, 0-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Maria Timofeeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
03.02.20 kval. | vs. Nicole Gadient | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Sri Peddi Reddy | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W15 Barletta - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Martina Caregaro | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Gabriela Horackova | 7-5, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Elpida Malamou | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Emma Zakordoniec | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
01.04.19 kval. | vs. Dewi Dijkman | 6-3, 6-75, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Ivania Martinich | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Oona Orpana | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
10.12.18 kval. | vs. Marie Villet | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Diana Chehoudi | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
26.11.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.11.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
21.11.18 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.11.18 kval. | vs. Angelica Raggi | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
15.10.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
11.10.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.18 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
09.10.18 kval. | vs. Lexie Stevens | 3-5, Lexie Stevens - odustajanje | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Tania Pereira | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Nicole Gadient - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.04.24 kval. | vs. Polina Leykina | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Hao Liang | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Sarah Hawkshaw | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Adams | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Olga Golas | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Annelin Bakker | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Romane Longueville | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Lea Bathellier | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Tasnim Ismail | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
31.10.23 kval. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Nylander Altelius | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 kval. | vs. Ines Murta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-2, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Denisa Hindova | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Dijon - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Fiona Ganz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Britt Du Pree | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.23 kval. | vs. Klara Veldman | 7-66, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Veronika Podrez | 2-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lisa Claeys | 1-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča |