MEČ
02.10.18 | 1. kolo | Lina Glushko | Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | Herzlia | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lina Glushko | Hili Kronzon | |
1. servis % | 26/43 (60%) | 27/50 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/26 (85%) | 13/27 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 8/23 (35%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/50 (58%) | 13/43 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 4 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Hili Kronzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Hili Kronzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Lina Glushko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Hili Kronzon | |
3-0 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Lina Glushko | 4-1 | |
Lina Glushko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Hili Kronzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
03.03.00, 24 Godina
03.03.00, 24 Godina
Lina Glushko vs. Hili Kronzon - Međusobni mečevi
02.10.18 | 1. kolo | Lina Glushko | Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | detalj meča | Herzlia | tvrda |
19.06.18 | 1. kolo | Lina Glushko | Hili Kronzon | 6-1, 6-2 | detalj meča | Kiryat Shmona | tvrda |
Lina Glushko form & Hili Kronzon form
Lina Glushko - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Hili Kronzon - Posljednji mečevi
W15 Pretoria - tvrda | ||||
30.09.19 kval. | vs. Cayline Le Grange | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Isabella Weatherhead | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Nicole Dzenga | 1-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
03.09.19 kval. | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Tal Zinn | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
27.08.19 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Yuval Keren | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-65, 10-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 1-6, 2-4, - Hili Kronzon - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.18 kval. | vs. Koral Koldobski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Darya Shvartsmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Elina Nepliy | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Alena Nikishina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Kiryat Shmona - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.06.18 kval. | vs. Adi Spiegelman | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.06.18 kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
30.04.18 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 0-4, - Hili Kronzon - odustajanje | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 7-65, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Eva Siska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Lee Ben-Or | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 0-6 | detalj meča |