MEČ
09.05.19 | 2. kolo | Lina Glushko | Eline Audenaert | 6-2, 7-64 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lina Glushko | Eline Audenaert | |
1. servis % | 34/63 (54%) | 46/62 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 23/46 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/29 (41%) | 8/16 (50%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/62 (50%) | 26/63 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/125 (54%) | 57/125 (46%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 30-0 | ||
Lina Glushko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Glushko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Eline Audenaert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lina Glushko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lina Glushko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Glushko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Glushko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lina Glushko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lina Glushko | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Eline Audenaert | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
31.05.99, 24 Godina
31.05.99, 24 Godina
Lina Glushko vs. Eline Audenaert - Međusobni mečevi
09.05.19 | 2. kolo | Lina Glushko | Eline Audenaert | 6-2, 7-64 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Lina Glushko form & Eline Audenaert form
Lina Glushko - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.02.24 Polufinale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 Četvrtfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 2. kolo | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | - | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - odustajanje | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | detalj meča |
Eline Audenaert - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.05.21 kval. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
08.03.21 kval. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Saint - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detalj meča |