MEČ
16.09.18 | kval. | Lina Gjorcheska | Verena Meliss | 7-64, 6-0 | Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Verena Meliss | |
1. servis % | 33/58 (57%) | 35/61 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/33 (76%) | 21/35 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/25 (52%) | 10/26 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/10 (50%) | 2/2 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/61 (49%) | 20/58 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/119 (57%) | 51/119 (43%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
6-6 | Verena Meliss | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 5-2, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Verena Meliss | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Lina Gjorcheska | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Lina Gjorcheska | 5-0 | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Verena Meliss - Međusobni mečevi
16.09.18 | kval. | Lina Gjorcheska | Verena Meliss | 7-64, 6-0 | detalj meča | Podgorica | zemlja |
Lina Gjorcheska form & Verena Meliss form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |
Verena Meliss - Posljednji mečevi
W15 Sao - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča |