MEČ
16.09.18 | 1. kolo kval. | Lina Gjorcheska | Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-2 | Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
29.06.00, 23 Godina
29.06.00, 23 Godina
Lina Gjorcheska vs. Sara Gvozdenovic - Međusobni mečevi
16.09.18 | 1. kolo kval. | Lina Gjorcheska | Sara Gvozdenovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | Podgorica | zemlja |
Lina Gjorcheska form & Sara Gvozdenovic form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |
Sara Gvozdenovic - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Otocec - zemlja | ||||
01.09.20 kval. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.02.20 kval. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
W15 Focsani - zemlja | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detalj meča | |
W15 Curtea - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detalj meča |