MEČ
18.09.18 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Lea Boskovic | 7-63, 6-1 | Podgorica | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Lea Boskovic | |
1. servis % | 49/68 (72%) | 52/62 (84%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 34/49 (69%) | 31/52 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/19 (47%) | 1/10 (10%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/62 (48%) | 25/68 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
2-2 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Lina Gjorcheska | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Lina Gjorcheska | 3-3 | |
0-0, A-40 | ||
Lina Gjorcheska | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Lea Boskovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-5 | Lea Boskovic | |
5-5 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Lina Gjorcheska | 5-6 | |
0-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
Lina Gjorcheska | 6-6 | |
0-0, A-40 | ||
7-63 |
2 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
3-0 | Lea Boskovic | |
0-0, 30-15 | ||
Lina Gjorcheska | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Lina Gjorcheska | 4-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Lina Gjorcheska | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Lea Boskovic - Međusobni mečevi
18.09.18 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Lea Boskovic | 7-63, 6-1 | detalj meča | Podgorica | zemlja |
Lina Gjorcheska form & Lea Boskovic form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |
Lea Boskovic - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
03.11.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-4 | detalj meča |