MEČ
21.03.19 | 2. kolo | Lina Gjorcheska | Fanny Ostlund | 6-2, 7-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Fanny Ostlund | |
1. servis % | 36/70 (51%) | 49/67 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/36 (72%) | 24/49 (49%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/34 (41%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/67 (55%) | 30/70 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/137 (56%) | 60/137 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 4 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Fanny Ostlund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Lina Gjorcheska | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Fanny Ostlund | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lina Gjorcheska | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Fanny Ostlund - Međusobni mečevi
21.03.19 | 2. kolo | Lina Gjorcheska | Fanny Ostlund | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Lina Gjorcheska form & Fanny Ostlund form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča |
Fanny Ostlund - Posljednji mečevi
W35 Nagpur - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 5-7, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Mateas | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Ashton Bowers | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 5-0, Pauline Payet - odustajanje | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-0, 2-0, Paris Corley - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
22.12.23 Polufinale | vs. Lena Papadakis | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 3-1, Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-76, 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 1-0, Jacqueline Cabaj Awad - odustajanje | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Kolie Allen | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 3. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-3, 3-6, 7-67 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W60 Collonge - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Conny Perrin | 6-72, 0-6 | detalj meča |