MEČ
11.05.17 | Četvrtfinale | Lina Gjorcheska | Daniela Seguel | 6-1, 6-0 | Rome | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Daniela Seguel | |
1. servis % | 25/36 (69%) | 35/48 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/25 (68%) | 11/35 (31%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/11 (55%) | 4/13 (31%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/48 (69%) | 13/36 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Daniela Seguel - Međusobni mečevi
11.05.17 | Četvrtfinale | Lina Gjorcheska | Daniela Seguel | 6-1, 6-0 | detalj meča | Rome | zemlja |
25.04.17 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Daniela Seguel | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | Tunis | zemlja |
Lina Gjorcheska form & Daniela Seguel form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča |
Daniela Seguel - Posljednji mečevi
W35 Santo - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Gabriella Price | 6-1, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Solana Sierra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Miriana Tona | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Australia - tvrda | ||||
02.01.24 | vs. Maria Sakkari | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 | vs. Leylah Annie Fernandez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-4, - Daniela Seguel - odustajanje | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Lexie Stevens | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Isabella Kruger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
17.07.23 kval. | vs. Darya Shauha | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-74, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Mayar Sherif | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.06.23 kval. | vs. Ann Li | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 2-6, 4-6 | detalj meča |