INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Caijsa Wilda Hennemann vs. Lina Gjorcheska - Međusobni mečevi
11.02.21 | 2. kolo | Caijsa Wilda Hennemann | Lina Gjorcheska | 7-62, 3-0, Lina Gjorcheska - odustajanje | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
19.03.19 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Caijsa Wilda Hennemann | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
26.06.18 | 1. kolo | Lina Gjorcheska | Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-65 | detalj meča | Bastad | zemlja |
Caijsa Wilda Hennemann form & Lina Gjorcheska form
Caijsa Wilda Hennemann - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Malene Helgo | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Linda Klimovicova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Ania Hertel | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Patricija Paukstyte | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iulia Bucea | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
08.01.24 kval. | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Adela Polakovicova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
23.11.23 Četvrtfinale | vs. Mona Barthel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 2. kolo | vs. Kamilla Bartone | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Harriet Dart | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Katie Boulter | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Jana Otzipka | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Sofia Haseth | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
15.10.23 Finale | vs. Sara Bejlek | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |