MEČ
22.01.19 | kval. | Lina Gjorcheska | Berfu Cengiz | 6-2, 6-2 | W60 Andrezieux | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lina Gjorcheska | Berfu Cengiz | |
Osvojeni bodovi ukupno | 2/6 (33%) | 4/6 (67%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lina Gjorcheska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Berfu Cengiz | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lina Gjorcheska vs. Berfu Cengiz - Međusobni mečevi
22.01.19 | kval. | Lina Gjorcheska | Berfu Cengiz | 6-2, 6-2 | detalj meča | W60 Andrezieux | dvorana |
05.06.18 | 1. kolo | Berfu Cengiz | Lina Gjorcheska | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Obidos | tepih |
Lina Gjorcheska form & Berfu Cengiz form
Lina Gjorcheska - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - odustajanje | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.10.23 Finale | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Luca Udvardy | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 6-74, 4-6 | detalj meča |
Berfu Cengiz - Posljednji mečevi
W35 Helsinki - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 7-68, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ela Nala Milic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-73, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-710, 0-5, - Berfu Cengiz - odustajanje | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bari - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.23 3. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
30.08.23 2. kolo | vs. Julie Pastikova | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 3-6, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Kaja Juvan | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Eva Vedder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 6-0, 3-6, 6-1 | detalj meča |