Australia
17.02.90, 34 Godina
17.02.90, 34 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Natalie Barbir vs. Lilla Barzo - Međusobni mečevi
12.10.15 | 1. kolo | Lilla Barzo | Natalie Barbir | 6-1, Lilla Barzo - odustajanje | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Natalie Barbir form & Lilla Barzo form
Natalie Barbir - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 7-63, 4-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amelia Zylberman | 6-77, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 kval. | vs. Alana Subasic | 2-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Compuesto | 7-61, 4-0, Bianca Compuesto - odustajanje | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 kval. | vs. Denise Torrealba | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 6-4, 0-6, 12-10 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mia Horvit | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Darina Kamenoff | 3-6, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Susannah Su | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Belle Thompson | 7-61, 7-61 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Baliga | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Cassidy Mataia | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Rebecca Leahy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
20.03.23 kval. | vs. Mana Kawamura | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Roopa Bains | 6-4, Roopa Bains - odustajanje | detalj meča | |
W60 Canberra - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Swan - trava | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Olivia Symons | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Traralgon - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Olivia Quigley | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Lara Walker | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Jessica Board | 3-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
04.10.22 kval. | vs. Petra Hule | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
19.09.22 kval. | vs. Roopa Bains | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Darwin - tvrda | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 kval. | vs. Sasha Nelson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Caloundra - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ashleigh Simes | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Lilla Barzo - Posljednji mečevi
Canberra - zemlja | ||||
21.03.16 kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Jelena Stojanovic | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
Saint Martin - tvrda | ||||
30.01.16 Polufinale | vs. Kelly Versteeg | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.16 Četvrtfinale | vs. Giulia Pairone | 6-4, 4-1, Giulia Pairone - odustajanje | detalj meča | |
28.01.16 2. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.01.16 1. kolo | vs. Clara Froget | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Petit Bourg - tvrda | ||||
21.01.16 Četvrtfinale | vs. Priscilla Heise | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.01.16 2. kolo | vs. Csilla Argyelan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
19.01.16 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.11.15 2. kolo | vs. Alena Fomina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
02.11.15 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
12.10.15 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.10.15 Polufinale | vs. Valentine Confalonieri | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Natalie Barbir | 6-1, Natalie Barbir - odustajanje | detalj meča | |
12.10.15 Finale | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.10.15 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 5-7, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Vanda Lukacs | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Brcko - zemlja | ||||
14.09.15 Polufinale | vs. Nina Potocnik | 1-6, 0-3, - Lilla Barzo - odustajanje | detalj meča | |
14.09.15 Četvrtfinale | vs. Agnes Bukta | 3-6, 6-4, 7-62 | detalj meča | |
14.09.15 1. kolo | vs. Satsuki Takamura | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
14.09.15 2. kolo | vs. Janina Toljan | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
Koper - zemlja | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. Chiara Catini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
24.08.15 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 6-3, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
24.08.15 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-73, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
Vinkovci - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Ena Babic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.08.15 Četvrtfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo | vs. Nikola Dolakova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
27.07.15 2. kolo | vs. Karolina Snita | Karolina Snita - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.07.15 Četvrtfinale | vs. Daria Mishina | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.15 1. kolo | vs. Anastasia Bukhanko | 6-0, 6-1 | detalj meča |