MEČ
05.11.18 | kval. | Leyre Romero Gormaz | Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-0 | Vinaros | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
11.02.02, 22 Godina
11.02.02, 22 Godina
Leyre Romero Gormaz vs. Ariadna Briones Ginesta - Međusobni mečevi
05.11.18 | kval. | Leyre Romero Gormaz | Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 6-0 | detalj meča | Vinaros | zemlja |
Leyre Romero Gormaz form & Ariadna Briones Ginesta form
Leyre Romero Gormaz - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ada Kumru | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-71, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Xinyu Gao | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 3. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alana Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Daria Snigur | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Barbora Palicova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Gabia Paskauskas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Carson Branstine | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Anastasia Gasanova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Federica Di Sarra | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Robin Montgomery | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Cadantu | 6-4, 6-74, 3-6 | detalj meča |
Ariadna Briones Ginesta - Posljednji mečevi
W25 Getxo - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Marie Mettraux | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Lopez-Linares Perez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Yecla - tvrda | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.02.23 2. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Nele Niermann | 5-5, Nele Niermann - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.22 kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Nuria Sarganella Verdu | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 7-5, 0-6, 0-3, - Ariadna Briones Ginesta - odustajanje | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
16.10.22 2. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.22 1. kolo | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Iman Khan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
08.08.22 kval. | vs. Olivia Gram | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 7-68, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Elena Rey | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 2-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Yuliana Lizarazo | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100+H La - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 4-6, 1-6 | detalj meča |