MEČ
09.08.19 | Četvrtfinale | Lexie Stevens | Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-2 | W15 Nairobi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lexie Stevens | Sofia Dmitrieva | |
1. servis % | 28/41 (68%) | 19/39 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 10/19 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/13 (62%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/39 (62%) | 12/41 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 53/80 (66%) | 27/80 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Lexie Stevens | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0 | ||
Lexie Stevens | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lexie Stevens | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0 | ||
Lexie Stevens | 3-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
4-0 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Lexie Stevens | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Sofia Dmitrieva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Lexie Stevens | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
11.08.94, 29 Godina
27814 $
11.08.94, 29 Godina
27814 $
Lexie Stevens vs. Sofia Dmitrieva - Međusobni mečevi
09.08.19 | Četvrtfinale | Lexie Stevens | Sofia Dmitrieva | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Nairobi | tvrda |
Lexie Stevens form & Sofia Dmitrieva form
Lexie Stevens - Posljednji mečevi
W40 Skopje - zemlja | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Lois Boisson | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Ziodato | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
29.06.23 3. kolo | vs. Solana Sierra | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 5-7, 0-1, - Lexie Stevens - odustajanje | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
16.05.23 kval. | vs. Ayla Aksu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Zumra Balkan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
10.04.23 Rubber 1 | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Anapoima - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-71, 2-6 | detalj meča |
Sofia Dmitrieva - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 kval. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Bucha - zemlja | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nairobi - tvrda | ||||
09.08.19 Četvrtfinale | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detalj meča |