MEČ
09.08.19 | Četvrtfinale | Leonie Kung | Despina Papamichail | 6-3, 7-62 | W25+H Las | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Leonie Kung | Despina Papamichail | |
1. servis % | 45/63 (71%) | 48/79 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/45 (60%) | 23/48 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/18 (39%) | 10/31 (32%) |
Osvojene break-lopte | 7/12 (58%) | 5/7 (71%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 46/79 (58%) | 29/63 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 80/142 (56%) | 62/142 (44%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Leonie Kung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Leonie Kung | 2-0 | |
0-0, 0-15, A-40 | ||
3-0 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Leonie Kung | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leonie Kung | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Despina Papamichail | |
0-0 | ||
Leonie Kung | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40, 40-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Despina Papamichail | |
0-0 | ||
Leonie Kung | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Despina Papamichail | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leonie Kung | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Despina Papamichail | |
Leonie Kung | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-3 | Despina Papamichail | |
0-0 | ||
Leonie Kung | 3-4 | |
0-0, 15-15 | ||
3-5 | Despina Papamichail | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonie Kung | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Despina Papamichail | |
Leonie Kung | 5-6 | |
6-6 | Despina Papamichail | |
0-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Leonie Kung vs. Despina Papamichail - Međusobni mečevi
09.08.19 | Četvrtfinale | Leonie Kung | Despina Papamichail | 6-3, 7-62 | detalj meča | W25+H Las | zemlja |
Leonie Kung form & Despina Papamichail form
Leonie Kung - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Nina Potocnik | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Sevald | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W35 Wesley - zemlja | ||||
11.02.24 Finale | vs. Sophie Chang | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kozarov | 6-1, 1-0, Katarina Kozarov - odustajanje | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Cadence Brace | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Grace Min | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
21.01.24 Finale | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
20.01.24 Polufinale | vs. Robin Montgomery | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Dimitra Pavlou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Mitu | 5-7, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Despina Papamichail - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Mexico - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Victoria Hu | 1-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Danielle Rose Collins | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Victoria Hu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Jamie Loeb | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Solana Sierra | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tokyo - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
24.09.23 kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Lidziya Marozava | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.09.23 kval. | vs. Yexin Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Maia Lumsden | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 6-4, 6-74, 6-0 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Vera Zvonareva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Ana Candiotto | 6-4, 6-3 | detalj meča |