MEČ
17.02.20 | 2. kolo kval. | Leolia Jeanjean | Emma Van Poppel | 6-0, 6-0 | W15 Cancun | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
01.02.01, 23 Godina
01.02.01, 23 Godina
Leolia Jeanjean vs. Emma Van Poppel - Međusobni mečevi
17.02.20 | 2. kolo kval. | Leolia Jeanjean | Emma Van Poppel | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Cancun | tvrda |
Leolia Jeanjean form & Emma Van Poppel form
Leolia Jeanjean - Posljednji mečevi
W75 Trnava - dvorana | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 7-63, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
25.02.24 kval. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maya Joint | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Rebecca Marino | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 6-74, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-63, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 0-2, Petra Marcinko - odustajanje | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Nadia Podoroska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 4-6, 0-2, - Leolia Jeanjean - odustajanje | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emeline Dartron | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Celine Naef | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-3, 4-6, 0-4, - Leolia Jeanjean - odustajanje | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
24.09.23 Finale | vs. Petra Marcinko | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Emma Van Poppel - Posljednji mečevi
W15 Montreal - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Brossard - dvorana | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Jada Bui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Potocnik | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Julia Peer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Stacy Chepkemei Yego | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-73, 7-66, 6-10 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carolyn Campana | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Katya Ramirez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 7-62, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Oziera Ahmad | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Paula Cembranos | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Adi Gavish | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Cherny | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | - Emma Van Poppel - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Mathilde Lollia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 0-6 | detalj meča |