Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
24.10.98, 25 Godina
24.10.98, 25 Godina
Lena Ruppert vs. Kristina Tina Godec - Međusobni mečevi
06.11.17 | kval. | Lena Ruppert | Kristina Tina Godec | 6-2, 6-0 | detalj meča | Ortisei | dvorana |
Lena Ruppert form & Kristina Tina Godec form
Lena Ruppert - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.21 1. kolo | vs. Lea Magun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.21 Finale | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
09.10.21 Polufinale | vs. Eri Shimizu | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
08.10.21 Četvrtfinale | vs. Tamara Kostic | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.10.21 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.10.21 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Noel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Paula Rumpf | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
07.08.21 Polufinale | vs. Nicole Khirin | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.21 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.08.21 2. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 6-70, 7-65 | detalj meča | |
03.08.21 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
02.08.21 kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
26.07.21 kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyiv - zemlja | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Mariia Bergen | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.04.21 kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-4, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Svenja Ochsner | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.21 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-4, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Kristina Tina Godec - Posljednji mečevi
W15 Otocec - zemlja | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-5, - Kristina Tina Godec - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Cordenons - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Eva Nyikos | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Tanja Dodes | 1-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Barberini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.11.17 kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Emily Casteleyn | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tarvisio - zemlja | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.06.17 kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Maria Novikova (2002) | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cordenons - tepih | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Camilla Fabbri | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Tea Jezidzic | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Trieste - zemlja | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Eva Zagorac | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Anna Stefani | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Federica Sema | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Poertschach - zemlja | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Francesca Stephenson | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Velenje - zemlja | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.06.16 kval. | vs. Alexandra Filip | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča |