INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lea Boskovic vs. Antonia Schmidt - Međusobni mečevi
24.07.18 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Antonia Schmidt | 6-1, 6-1 | detalj meča | Horb | zemlja |
Lea Boskovic form & Antonia Schmidt form
Lea Boskovic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
03.11.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 6-76, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
02.11.23 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 6-1, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Antonia Schmidt - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elena Ruxandra Bertea | 7-62, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Naho Sato | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Yanan Hou | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Chenting Zhu | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Katarina Kozarov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Jenny Lim | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Astrid Lew Yan Foon | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Briana Szabo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Jada Bui | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-71, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sandeepti Singh Rao | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Zeel Desai | 3-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kundali Majgaine | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Noemi La Cagnina | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | detalj meča |