USA
21.03.00, 24 Godina
21.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Alessandra Crump vs. Lea Boskovic - Međusobni mečevi
21.10.18 | 1. kolo kval. | Lea Boskovic | Alessandra Crump | 6-0, 6-1 | detalj meča | Santa Margherita | zemlja |
Alessandra Crump form & Lea Boskovic form
Alessandra Crump - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Herrero Linana | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Martina Maria Bovio | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Jackson - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Lara Smejkal | 2-6, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Feira - tvrda | ||||
31.07.23 kval. | vs. Rebeca Pereira | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Karoline Maria Santos De Oliveira | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lakewood - tvrda | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Tricia Mar | 7-66, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Lakewood - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Haley Giavara | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Irvine - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Caroline Vernet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Los - tvrda | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Sage Loudon | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Marianne Argyrokastriti | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 San - tvrda | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Kate Fakih | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Rancho - tvrda | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Huntsville - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Pelham - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaitlyn Carnicella | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Orlando - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Zephyrhills - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Polina Krumkachev | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
04.04.23 kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Saniya Singh | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Rebeca Pereira | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Rome - dvorana | ||||
30.01.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Macon - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Florence - tvrda | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Ana Candiotto | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.22 kval. | vs. Shria Atturu | 6-0, 1-0, Shria Atturu - odustajanje | detalj meča |
Lea Boskovic - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Split - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
08.02.24 Četvrtfinale | vs. Magali Kempen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Katherine Sebov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Robin Anderson | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katie Swan | Katie Swan - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Dominika Salkova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Xinyu Gao | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-3 | detalj meča |