MEČ
13.02.17 | kval. | Lauryn John-Baptiste | Luisa Marie Huber | 6-3, 3-6, 6-3 | Wirral | dvorana |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lauryn John-Baptiste vs. Luisa Marie Huber - Međusobni mečevi
13.02.17 | kval. | Lauryn John-Baptiste | Luisa Marie Huber | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | Wirral | dvorana |
22.09.16 | Četvrtfinale | Luisa Marie Huber | Lauryn John-Baptiste | 6-3, 2-2, Luisa Marie Huber - odustajanje | detalj meča | Nottingham | tvrda |
Lauryn John-Baptiste form & Luisa Marie Huber form
Lauryn John-Baptiste - Posljednji mečevi
W25 Foxhills - tvrda | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ruby Cooling | 6-3, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Michelle Dzjachangirova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Carole Monnet | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 La - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Joyce Kim Behnke | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cassidy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
23.05.23 kval. | vs. Jiaqi Wang | 7-64, 3-6, 3-10 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiayu Xu | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Given Roach | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Wainwright | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Emily Appleton | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 1-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
06.03.23 kval. | vs. Kira Pavlova | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Keren Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
13.02.23 kval. | vs. Fiona Ferro | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W60 Sunderland - dvorana | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Sana Garakani | 3-6, 6-0, 9-11 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Anne Schaefer | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Luisa Marie Huber - Posljednji mečevi
Cairo - zemlja | ||||
27.04.17 2. kolo | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
25.04.17 1. kolo | vs. Karoline Kurz | 6-72, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 kval. | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Mila Popivoda | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.03.17 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.17 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Anette Munozova | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
06.03.17 kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.17 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.02.17 2. kolo kval. | vs. Jeannine Hopfgartner | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.17 kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Wirral - dvorana | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Olivia Peet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.02.17 kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Glasgow - dvorana | ||||
01.02.17 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Dominique Covington | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
30.01.17 kval. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei - dvorana | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Cordenons - tepih | ||||
28.11.16 1. kolo | vs. Caroline Werner | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
03.11.16 Četvrtfinale | vs. Amanda Carreras | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.11.16 2. kolo | vs. Malene Helgo | 7-66, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Adrianna Sosnowska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Loughborough - dvorana | ||||
26.10.16 1. kolo | vs. Elixane Lechemia | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ismaning - tepih | ||||
20.10.16 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.16 1. kolo | vs. Maria Schneider | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
07.10.16 Četvrtfinale | vs. Ioana Minca | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.10.16 2. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-2, 6-4 | detalj meča |