MEČ
30.09.19 | kval. | Lauren Cooper | Adi Gavish | 6-1, 6-2 | W15 Pretoria | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lauren Cooper | Adi Gavish | |
1. servis % | 33/51 (65%) | 16/39 (41%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/33 (70%) | 9/16 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/18 (61%) | 6/23 (26%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/39 (62%) | 17/51 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lauren Cooper | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
2-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Lauren Cooper | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
4-0 | Adi Gavish | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lauren Cooper | 5-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-1 | Adi Gavish | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lauren Cooper | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Adi Gavish | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lauren Cooper | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Adi Gavish | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40[BP] | ||
Lauren Cooper | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Adi Gavish | |
0-0 | ||
6-2 | Adi Gavish | |
6-2 |
USA
28.07.01, 22 Godina
28.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
04.10.00, 23 Godina
04.10.00, 23 Godina
Lauren Cooper vs. Adi Gavish - Međusobni mečevi
30.09.19 | kval. | Lauren Cooper | Adi Gavish | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Pretoria | tvrda |
Lauren Cooper form & Adi Gavish form
Lauren Cooper - Posljednji mečevi
W15 Cancun - tvrda | ||||
03.06.22 kval. | vs. Anlin Xie | 0-5, - Lauren Cooper - odustajanje | detalj meča | |
02.06.22 2. kolo kval. | vs. Kelly Vargas Gonzalez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Naples - zemlja | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kelly Marie Richter | 6-4, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Pretoria - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.10.19 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Adi Gavish | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Dakota Fordham | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Johannesburg - tvrda | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Amy Bloch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auburn - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Emiliana Arango | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Baton Rouge - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Sanford | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Victoria Emma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Wesley Chapel - zemlja | ||||
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Scotty | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
11.04.16 2. kolo kval. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Margaret White | 6-3, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
Jackson - zemlja | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Karla De La Luz Montalvo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Weston - zemlja | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Kayla Gammie | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Surprise - tvrda | ||||
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Rachel Janssen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Tiffany Huber | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.09.15 kval. | vs. Stefana Andrei | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Katherine Lyman | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča |
Adi Gavish - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Veronika Udina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
28.08.23 kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Abhilasha Bista | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.08.23 kval. | vs. Nagomi Higashitani | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Rasha Khourssany | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Malaga - tvrda | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Freya Peet | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
07.05.23 kval. | vs. Maria Golovina | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-3, 3-3, Sofiia Nagornaia - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.23 kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Krokhina | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Yontha Tadoum | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Marie Weckerle | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nora Svensson | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Katy Dunne | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Karin Altori | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Grete Gull | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
01.08.22 kval. | vs. Valeriia Krokhotina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
21.06.22 kval. | vs. Shelly Bereznyak | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Ester Fesiuk | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Ben Hamo | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 2-6, 1-6 | detalj meča |