MEČ
23.08.20 | 1. kolo kval. | Laure Line Glaude | Annika Barth | 4-6, 6-3, 10-2 | W15 Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Belgium
26.08.01, 22 Godina
26.08.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
15.05.04, 19 Godina
15.05.04, 19 Godina
Laure Line Glaude vs. Annika Barth - Međusobni mečevi
23.08.20 | 1. kolo kval. | Laure Line Glaude | Annika Barth | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | W15 Alkmaar | zemlja |
Laure Line Glaude form & Annika Barth form
Laure Line Glaude - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.20 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Annika Barth - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Shubina | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Natali Jaiani | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Daria Kuczer | 7-65, 1-6, 2-10 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Judith Van Kessel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Eloise De Mooij | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-4, 4-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Duffel - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Veronika Podrez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ella Simmons | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Gresova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Melis Doga Ozcan | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Sude Ince | - Annika Barth - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.22 kval. | vs. Pauline Courcoux | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Haren - zemlja | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-65, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ida Johansson | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.08.22 kval. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
23.08.22 kval. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Shona Nakano | 6-1, 6-2 | detalj meča |