MEČ
02.03.20 | 2. kolo kval. | Laura Svatikova | Aleksandra Zlatarova | 6-4, 7-62 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
27.05.02, 21 Godina
27.05.02, 21 Godina
Laura Svatikova vs. Aleksandra Zlatarova - Međusobni mečevi
02.03.20 | 2. kolo kval. | Laura Svatikova | Aleksandra Zlatarova | 6-4, 7-62 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Laura Svatikova form & Aleksandra Zlatarova form
Laura Svatikova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Liv Boulard | 6-0, 1-0, Liv Boulard - odustajanje | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Liisa Varul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Jenny Lim | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mila Masic | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lejla Hana Golubovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 4-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Anna Ureke | 6-77, 6-76 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Heather Watson | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 3-0, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Aleksandra Zlatarova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Shona Nakano | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Velcea | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-75, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 2-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 1-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Josephine Boualem | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Jessica Fowler | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-3, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
18.06.19 kval. | vs. Irene Lavino | 6-2, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sarina Kang | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Irene Lavino | 7-5, 7-5 | detalj meča |