MEČ
30.07.19 | 1. kolo | Laura Siegemund | Dalila Jakupovic | 6-1, 6-2 | Karlsruhe | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Siegemund | Dalila Jakupovic | |
1. servis % | 37/44 (84%) | 37/50 (74%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/37 (70%) | 21/37 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/7 (57%) | 2/13 (15%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/50 (54%) | 14/44 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/94 (61%) | 37/94 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Laura Siegemund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Siegemund | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Siegemund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Laura Siegemund | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Siegemund vs. Dalila Jakupovic - Međusobni mečevi
30.07.19 | 1. kolo | Laura Siegemund | Dalila Jakupovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | Karlsruhe | zemlja |
Laura Siegemund form & Dalila Jakupovic form
Laura Siegemund - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kasatkina | - | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Siniakova | - | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - odustajanje | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.23 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Dalila Jakupovic - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
27.01.24 Polufinale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča |