INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Siegemund vs. Anna Zaja - Međusobni mečevi
19.06.20 | 1. kolo | Laura Siegemund | Anna Zaja | 2-6, 7-67, 6-1 | detalj meča | All Lower | zemlja |
14.07.18 | Polufinale | Laura Siegemund | Anna Zaja | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | Versmold | zemlja |
04.08.08 | 1. kolo | Laura Siegemund | Anna Zaja | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | Hechingen | zemlja |
Laura Siegemund form & Anna Zaja form
Laura Siegemund - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kasatkina | - | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Siniakova | - | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - odustajanje | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
12.08.23 1. kolo kval. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - odustajanje | detalj meča | |
Warsaw - tvrda | ||||
30.07.23 Finale | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.23 Četvrtfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | detalj meča |
Anna Zaja - Posljednji mečevi
W25 Santa - zemlja | ||||
19.04.22 1. kolo | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.22 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Wiesbaden - zemlja | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Karlsruhe - zemlja | ||||
07.09.21 kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 San - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Ashley Lahey | 6-71, 6-72 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
23.07.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.07.21 2. kolo | vs. Simona Waltert | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
06.07.21 kval. | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Bad Homburg - trava | ||||
21.06.21 1. kolo | vs. Ann Li | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.21 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
16.06.21 2. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.06.21 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25 Liepaja - zemlja | ||||
29.05.21 Polufinale | vs. Daniela Vismane | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.05.21 2. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
28.05.21 Četvrtfinale | vs. Kamilla Bartone | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Stefanie Voegele | 1-6, 3-6 | detalj meča |