MEČ
05.01.19 | 1. kolo kval. | Laura Siegemund | Alexandra Panova | 1-6, 7-65, 6-4 | Hobart | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Siegemund vs. Alexandra Panova - Međusobni mečevi
05.01.19 | 1. kolo kval. | Laura Siegemund | Alexandra Panova | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | Hobart | tvrda |
03.11.14 | Polufinale | Laura Siegemund | Alexandra Panova | 6-2, 7-65 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
10.12.07 | 2. kolo | Alexandra Panova | Laura Siegemund | 6-1, 6-0 | detalj meča | Lagos | tvrda |
Laura Siegemund form & Alexandra Panova form
Laura Siegemund - Posljednji mečevi
Stuttgart - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Marie Bouzkova | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-74, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
11.01.24 Četvrtfinale | vs. Daria Kasatkina | - | detalj meča | |
10.01.24 2. kolo | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Siniakova | - | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - odustajanje | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | detalj meča |
Alexandra Panova - Posljednji mečevi
Monterrey - tvrda | ||||
01.04.19 kval. | vs. Miyu Kato | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
31.03.19 2. kolo kval. | vs. Asia Muhammad | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-2, 7-610 | detalj meča | |
Hobart - tvrda | ||||
05.01.19 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 6-1, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Silvia Soler-Espinosa | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Erin Routliffe | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Mona Barthel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Renata Voracova | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-67, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Tashkent - tvrda | ||||
23.09.18 kval. | vs. Dejana Radanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Biarritz - zemlja | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Conny Perrin | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 7-65, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Almaty - zemlja | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
20.08.18 kval. | vs. Marine Partaud | 6-71, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
13.07.18 Četvrtfinale | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.07.18 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
11.07.18 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-3, 1-2, Irina Khromacheva - odustajanje | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Alena Fomina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Cornelia Lister | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
Stuttgart Vaihingen - zemlja | ||||
28.06.18 2. kolo | vs. Marie Benoit | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
27.06.18 1. kolo | vs. Katharina Gerlach | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.06.18 kval. | vs. Valeriya Solovyeva | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - zemlja | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča |