MEČ
15.09.19 | Finale | Laura Schaeder | Andreea Mitu | 6-2, 6-2 | W15 Focsani | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Schaeder | Andreea Mitu | |
1. servis % | 29/46 (63%) | 42/56 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/29 (69%) | 18/42 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 5/14 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/56 (59%) | 18/46 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/102 (60%) | 41/102 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Laura Schaeder | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15 | ||
Laura Schaeder | 1-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
4-1 | Andreea Mitu | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Laura Schaeder | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Laura Schaeder | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Andreea Mitu | |
0-0 | ||
Laura Schaeder | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Schaeder | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Andreea Mitu | |
0-0 | ||
Laura Schaeder | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
5-2 | Andreea Mitu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Schaeder vs. Andreea Mitu - Međusobni mečevi
15.09.19 | Finale | Laura Schaeder | Andreea Mitu | 6-2, 6-2 | detalj meča | W15 Focsani | zemlja |
Laura Schaeder form & Andreea Mitu form
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Andreea Mitu - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Vera Zvonareva | Vera Zvonareva - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 5-0, Kristina Mladenovic - odustajanje | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Anastasija Sevastova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Talia Gibson | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Angers - dvorana | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Erika Andreeva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
03.12.23 kval. | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Renata Jamrichova | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
25.11.23 Polufinale | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 6-77, 6-2 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 7-612, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tena Lukas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Diane Parry | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung | 7-5, 6-77, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 4-6 | detalj meča |