MEČ
24.04.18 | kval. | Laura Schaeder | Aymet Uzcategui | 6-1, 6-4 | Wiesbaden | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Schaeder | Aymet Uzcategui | |
1. servis % | 38/57 (67%) | 37/59 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/38 (47%) | 15/37 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 3/6 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/59 (61%) | 27/57 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Laura Schaeder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Schaeder | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Laura Schaeder | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Laura Schaeder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Laura Schaeder | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Schaeder | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Laura Schaeder | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Laura Schaeder | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Aymet Uzcategui | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Schaeder vs. Aymet Uzcategui - Međusobni mečevi
24.04.18 | kval. | Laura Schaeder | Aymet Uzcategui | 6-1, 6-4 | detalj meča | Wiesbaden | zemlja |
15.04.18 | 2. kolo kval. | Aymet Uzcategui | Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Chiasso | zemlja |
Laura Schaeder form & Aymet Uzcategui form
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Aymet Uzcategui - Posljednji mečevi
Fed Cup - zemlja | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.19 kval. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Irapuato - tvrda | ||||
05.03.19 kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Norman - tvrda | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
15.10.18 2. kolo kval. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bad Saulgau - zemlja | ||||
31.07.18 kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Horb - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Versmold - zemlja | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Stuttgart Vaihingen - zemlja | ||||
26.06.18 kval. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
21.05.18 kval. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Wiesbaden - zemlja | ||||
24.04.18 kval. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.04.18 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Chiasso - zemlja | ||||
16.04.18 kval. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
28.03.18 2. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | detalj meča |