MEČ
21.06.17 | 2. kolo | Laura Schaeder | Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 6-1 | Ystad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Schaeder | Astrid Wanja Brune Olsen | |
1. servis % | 41/70 (59%) | 36/66 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/41 (66%) | 14/36 (39%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/29 (59%) | 15/30 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 37/66 (56%) | 26/70 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 81/136 (60%) | 55/136 (40%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Schaeder vs. Astrid Wanja Brune Olsen - Međusobni mečevi
21.06.17 | 2. kolo | Laura Schaeder | Astrid Wanja Brune Olsen | 7-63, 6-1 | detalj meča | Ystad | zemlja |
Laura Schaeder form & Astrid Wanja Brune Olsen form
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Astrid Wanja Brune Olsen - Posljednji mečevi
W15 Champaign - tvrda | ||||
07.11.22 kval. | vs. Xinyu Cai | 1-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Norrkoping - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Katriin Saar | 6-2, 6-76, 6-72 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Danderyd - zemlja | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Tiana Tian Deng | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 El - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julieta Honrubia Andrino | - Astrid Wanja Brune Olsen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
18.07.22 kval. | vs. Jenna Defalco | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
11.07.22 kval. | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Bishop | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 5-7, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Julia Keranovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
29.08.21 Finale | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.21 Polufinale | vs. Silvia Ambrosio | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Nina Radovanovic | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
26.08.21 2. kolo | vs. Julie Gervais | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.08.21 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-3, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
24.08.21 kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Klara Veldman | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
02.08.21 kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 7-64, 8-10 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Nikoline Gullacksen | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
31.07.21 Polufinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Oona Orpana | 7-66, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Emily Welker | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Malibu - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-70 | detalj meča |