MEČ
15.02.16 | 1. kolo kval. | Laura Schaeder | Alina Wessel | 6-1, 6-2 | Altenkirchen | tepih |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Laura Schaeder vs. Alina Wessel - Međusobni mečevi
15.02.16 | 1. kolo kval. | Laura Schaeder | Alina Wessel | 6-1, 6-2 | detalj meča | Altenkirchen | tepih |
20.02.12 | 1. kolo | Alina Wessel | Laura Schaeder | 6-4, 6-1 | detalj meča | Helsingborg | tepih |
Laura Schaeder form & Alina Wessel form
Laura Schaeder - Posljednji mečevi
W25 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.22 kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Nina Stadler | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.20 Četvrtfinale | vs. Andreea Rosca | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.20 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.10.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
09.09.20 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
24.08.20 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-2, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.20 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.06.20 1. kolo | vs. Laura Siegemund | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.06.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Julia Lovqvist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Elena Gemovic | 4-1, Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.12.19 Finale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.12.19 Polufinale | vs. Josephine Boualem | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Giulia Crescenzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-1, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Bojana Klincov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Alina Wessel - Posljednji mečevi
Versmold - zemlja | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - tvrda | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
24.10.16 kval. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
21.09.16 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.16 kval. | vs. Elyse Lavender | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Meritxell Perera Ros | 1-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
13.09.16 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-2, Irene Lavino - odustajanje | detalj meča | |
Engis - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 6-3, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.08.16 kval. | vs. Phonexay Chitdara | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Shoval Fanani | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Rebecq - zemlja | ||||
01.08.16 kval. | vs. Michaela Boev | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.16 1. kolo | vs. Patrycja Polanska | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Szczawno Zdroj - zemlja | ||||
30.05.16 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-68, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
11.04.16 kval. | vs. Soyeon Park | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Dana Kremer | 1-6, - Alina Wessel - odustajanje | detalj meča |