MEČ
05.09.18 | 1. kolo | Laura Radakovic | Zita Kovacs | 6-4, 4-6, 6-2 | Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Radakovic | Zita Kovacs | |
1. servis % | 69/89 (78%) | 57/85 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/69 (55%) | 34/57 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/20 (60%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/85 (46%) | 39/89 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
Bosnia and Herzeg.
29.03.01, 23 Godina
29.03.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Laura Radakovic vs. Zita Kovacs - Međusobni mečevi
05.09.18 | 1. kolo | Laura Radakovic | Zita Kovacs | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Laura Radakovic form & Zita Kovacs form
Laura Radakovic - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca De Matteo | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Mia Chudejova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Katerina Tsygourova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Svetlana Samardzic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
27.03.23 kval. | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-75, 12-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kircheva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
05.12.22 kval. | vs. Mia Chudejova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-4, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Veronika Bokor | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.11.22 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liliana Gajdosova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 3-6, 0-2, - Laura Radakovic - odustajanje | detalj meča |
Zita Kovacs - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Eszter Meri | 6-4, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
09.07.19 kval. | vs. Satsuki Takamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Rina Saigo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Barbora Miklova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.12.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 3-6, 6-4, 6-75 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.18 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
02.11.18 Četvrtfinale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.18 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Alessia Truden | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Laura Radakovic | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luca Nagymihaly | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 6-74, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Cristina Ene | 2-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Eugenia Ganga | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Trickovic | 7-611, 6-1 | detalj meča | |
Stare Splavy - zemlja | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Katerina Vankova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
04.06.18 1. kolo kval. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detalj meča |