MEČ
20.06.17 | 1. kolo | Laura Heinrichs | Rio Kitagawa | 6-2, 3-6, 6-1 | Alkmaar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Laura Heinrichs | Rio Kitagawa | |
1. servis % | 43/72 (60%) | 60/87 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/43 (65%) | 27/60 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/29 (48%) | 15/27 (56%) |
Osvojene break-lopte | 7/16 (44%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/87 (52%) | 30/72 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 87/159 (55%) | 72/159 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 2 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
15.09.93, 30 Godina
18757 $
15.09.93, 30 Godina
18757 $
Laura Heinrichs vs. Rio Kitagawa - Međusobni mečevi
20.06.17 | 1. kolo | Laura Heinrichs | Rio Kitagawa | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | Alkmaar | zemlja |
Laura Heinrichs form & Rio Kitagawa form
Laura Heinrichs - Posljednji mečevi
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-71, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.03.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Maria Jespersen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.18 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Jelena Simic | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Carla Girbau Romero | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
18.09.17 kval. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.07.17 kval. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
14.07.17 Četvrtfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
13.07.17 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.07.17 1. kolo | vs. Stephanie Petit | 4-3, Stephanie Petit - odustajanje | detalj meča | |
Middelburg - zemlja | ||||
03.07.17 kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-0 | detalj meča |
Rio Kitagawa - Posljednji mečevi
Charleston - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Hu | 0-3, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Kyoto - dvorana | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Nanao - tepih | ||||
27.08.18 kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Rimi So | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Da Ye Kim | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-1, Sung-Hee Han - odustajanje | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
24.07.18 kval. | vs. Ting-Pei Chang | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jakarta - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Zhima Du | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 kval. | vs. Ayaka Okuno | 0-6, 6-79 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Ayaka Okuno | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Karuizawa - tepih | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 4-6, 0-1, - Rio Kitagawa - odustajanje | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Tena Lukas | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
24.04.18 1. kolo | vs. Anna Klasen | 7-67, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Andrea Zecevic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.04.18 kval. | vs. Alexandra Walters | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 7-61, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Barbora Stefkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Sri Peddi Reddy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Corina Mader | 2-6, 0-6 | detalj meča |