Russia
07.09.97, 26 Godina
07.09.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Natalia Belova vs. Laura Heinrichs - Međusobni mečevi
27.03.17 | kval. | Laura Heinrichs | Natalia Belova | 6-4, 6-4 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Natalia Belova form & Laura Heinrichs form
Natalia Belova - Posljednji mečevi
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Eleni Mtsentlitze | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Nonna Kurginyan | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.04.18 kval. | vs. Noel Saidenova | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Moscow - dvorana | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 4-6, 6-1, 6-71 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Eva Alexandrova | 2-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Vlada Zvereva | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
01.05.17 kval. | vs. Valeriya Yushchenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
17.04.17 kval. | vs. Maryna Chernyshova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
03.04.17 kval. | vs. Ella Taylor | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
27.03.17 kval. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Helsinki - dvorana | ||||
14.11.16 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Minsk - dvorana | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Elena Rybakina | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
01.11.16 1. kolo | vs. Andrea Ka | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.16 1. kolo | vs. Polina Novikova | 7-67, 6-5, Polina Novikova - odustajanje | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Anna Morgina | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
30.08.16 2. kolo | vs. Olga Puchkova | - | detalj meča | |
29.08.16 1. kolo | vs. Alina Kislitskaya | 7-67, 6-4 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
09.08.16 1. kolo | vs. Viktoria Kamenskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.08.16 kval. | vs. Ulyana Ayzatulina | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
29.07.16 Četvrtfinale | vs. Georgia Brescia | 4-6, 2-6 | detalj meča |
Laura Heinrichs - Posljednji mečevi
Rotterdam - zemlja | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
14.08.18 kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-71, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.03.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.03.18 kval. | vs. Maria Jespersen | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.18 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.18 kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Carla Girbau Romero | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Jelena Simic | 2-6, 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.09.17 kval. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Aschaffenburg - zemlja | ||||
17.07.17 kval. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
14.07.17 Četvrtfinale | vs. Melanie Klaffner | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
13.07.17 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
12.07.17 1. kolo | vs. Stephanie Petit | 4-3, Stephanie Petit - odustajanje | detalj meča | |
Middelburg - zemlja | ||||
03.07.17 kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-0 | detalj meča |