MEČ
27.11.19 | 1. kolo | Lara Schmidt | Nikola Tomanova | 6-2, 6-0 | W15 Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lara Schmidt | Nikola Tomanova | |
1. servis % | 21/35 (60%) | 22/40 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/21 (76%) | 9/22 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 6/18 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/11 (55%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/40 (63%) | 9/35 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 51/75 (68%) | 24/75 (32%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 2 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Nikola Tomanova | |
Lara Schmidt | 3-1 | |
4-1 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Nikola Tomanova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Nikola Tomanova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lara Schmidt vs. Nikola Tomanova - Međusobni mečevi
27.11.19 | 1. kolo | Lara Schmidt | Nikola Tomanova | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Milovice | dvorana |
Lara Schmidt form & Nikola Tomanova form
Lara Schmidt - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - odustajanje | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Nikola Tomanova - Posljednji mečevi
W25 Jablonec - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W60 Grodzisk - zemlja | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 7-5, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.06.21 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Stare - zemlja | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
03.05.21 kval. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.20 1. kolo | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 7-66, 10-5 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Suzan Lamens | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.07.20 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-77, 3-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 7-5, 7-611 | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Kristyna Tomajkova | 6-7, 3-6 | detalj meča | |
19.06.20 1. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Johana Markova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
22.01.20 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-4, 5-7, 6-78 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
06.12.19 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.19 2. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Katerina Mandelikova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | detalj meča |