MEČ
28.08.19 | 1. kolo | Lara Schmidt | Anouk Koevermans | 4-6, 6-1, 6-2 | W15 Haren | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Lara Schmidt | Anouk Koevermans | |
1. servis % | 62/85 (73%) | 43/81 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/62 (68%) | 25/43 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/23 (30%) | 13/38 (34%) |
Osvojene break-lopte | 8/11 (73%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 43/81 (53%) | 36/85 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 92/166 (55%) | 74/166 (45%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Schmidt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lara Schmidt | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Lara Schmidt | 2-5 | |
0-0 | ||
3-5 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Anouk Koevermans | |
Lara Schmidt | 1-0 | |
2-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Anouk Koevermans | |
6-1 |
3 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
2-1 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 2-2 | |
0-0, 30-0 | ||
3-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anouk Koevermans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lara Schmidt vs. Anouk Koevermans - Međusobni mečevi
09.03.22 | 1. kolo | Lara Schmidt | Anouk Koevermans | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
28.08.19 | 1. kolo | Lara Schmidt | Anouk Koevermans | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Haren | zemlja |
Lara Schmidt form & Anouk Koevermans form
Lara Schmidt - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - odustajanje | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-1, Dia Evtimova - odustajanje | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Anouk Koevermans - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 6-2, 11-9 | detalj meča | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | detalj meča |