MEČ
26.11.19 | kval. | Lara Schmidt | Aleksandra Pospelova | 5-7, 6-3, 10-7 | W15 Milovice | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Lara Schmidt | Aleksandra Pospelova | |
1. servis % | 38/58 (66%) | 40/67 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/38 (63%) | 21/40 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 5/20 (25%) | 12/27 (44%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 5/5 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 34/67 (51%) | 29/58 (50%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/125 (50%) | 62/125 (50%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-0 | |
0-0 | ||
4-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
5-4 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lara Schmidt | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Aleksandra Pospelova | |
0-0 | ||
5-7 |
2 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Aleksandra Pospelova | |
Lara Schmidt | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 1-0, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 7-3, 8-3, 9-3, 9-4, 9-5, 9-6, 9-7 | ||
10-7 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lara Schmidt vs. Aleksandra Pospelova - Međusobni mečevi
26.11.19 | kval. | Lara Schmidt | Aleksandra Pospelova | 5-7, 6-3, 10-7 | detalj meča | W15 Milovice | dvorana |
Lara Schmidt form & Aleksandra Pospelova form
Lara Schmidt - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - odustajanje | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
09.07.23 Finale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.23 Polufinale | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - odustajanje | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Aleksandra Pospelova - Posljednji mečevi
W25 Sharm - tvrda | ||||
12.12.23 kval. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - odustajanje | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.06.23 kval. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 kval. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | detalj meča |