MEČ
06.12.18 | 2. kolo | Lara Salden | Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | Jablonec Nad | tepih |
STATISTIKE MEČA
Lara Salden | Aneta Laboutkova | |
1. servis % | 23/48 (48%) | 26/47 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 17/23 (74%) | 9/26 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/25 (60%) | 7/21 (33%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/47 (66%) | 16/48 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/95 (66%) | 32/95 (34%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 2 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Lara Salden | 2-0 | |
Lara Salden | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lara Salden | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Lara Salden | 0-0 | |
Lara Salden | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Lara Salden | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
Lara Salden | 2-2 | |
Lara Salden | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Aneta Laboutkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Salden | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Lara Salden vs. Aneta Laboutkova - Međusobni mečevi
06.12.18 | 2. kolo | Lara Salden | Aneta Laboutkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | Jablonec Nad | tepih |
Lara Salden form & Aneta Laboutkova form
Lara Salden - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | - | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - odustajanje | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
31.10.23 kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Aneta Laboutkova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | detalj meča |