MEČ
25.11.19 | 2. kolo kval. | Lara Panfilov | Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Holland
10.08.00, 23 Godina
10.08.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
06.01.04, 20 Godina
06.01.04, 20 Godina
Lara Panfilov vs. Ioana Zvonaru - Međusobni mečevi
25.11.19 | 2. kolo kval. | Lara Panfilov | Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Lara Panfilov form & Ioana Zvonaru form
Lara Panfilov - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.19 kval. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - odustajanje | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Arad - zemlja | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detalj meča |
Ioana Zvonaru - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Domova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caterina Odorizzi | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Hina Inoue | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Akiko Omae | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-1, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.23 Polufinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Adams | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Rositsa Dencheva | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Polina Kaibekova | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Thessy Ntondele Zinga | 7-65, 6-3 | detalj meča |