INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miriam Bianca Bulgaru vs. Lara Arruabarrena - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Miriam Bianca Bulgaru form & Lara Arruabarrena form
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Lara Arruabarrena - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Luxembourg - dvorana | ||||
11.09.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - zemlja | ||||
05.08.21 2. kolo | vs. Mihaela Buzarnescu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
29.07.21 2. kolo | vs. Cristiana Ferrando | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.21 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Palermo - zemlja | ||||
19.07.21 1. kolo | vs. Grace Min | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Duval | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
07.07.21 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
London - trava | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
07.06.21 kval. | vs. Alexandra Cadantu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
31.05.21 1. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.21 kval. | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Antonia Lottner | 6-75, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Usue Maitane Arconada | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W60+H La - zemlja | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.05.21 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
Istanbul - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Elise Mertens | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.04.21 kval. | vs. Harmony Tan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
09.04.21 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.21 2. kolo | vs. Jasmine Paolini | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.04.21 1. kolo | vs. Jessica Plazas | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.04.21 kval. | vs. Yuliana Monroy | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Carol Zhao | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Monterrey - tvrda | ||||
14.03.21 kval. | vs. Anna Kalinskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 6-4 | detalj meča |