Croatia
16.09.00, 23 Godina
16.09.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
01.07.01, 22 Godina
01.07.01, 22 Godina
Lana Sipek vs. Annika Kannan - Međusobni mečevi
23.09.19 | kval. | Lana Sipek | Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Lana Sipek form & Annika Kannan form
Lana Sipek - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Lena Delfosse | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.19 1. kolo | vs. Dewi Dijkman | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.11.19 kval. | vs. Matea Roki | 6-4, 1-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Podgorica - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nevena Sokovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Elena De Santis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Baja - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Jokic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.05.19 kval. | vs. Julia Kimmelmann | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Sebrek | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
13.12.18 2. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.18 1. kolo | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Annika Kannan - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 4-6, 7-65, 5-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Mila Masic | 7-5, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Costanza Traversi | 6-2, 4-6, 12-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Annika Maria Glaser | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aaddi Gupta | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 0-6, 6-3, 10-1 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ceylin Ipek | Ceylin Ipek - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Turan | 6-71, - Annika Kannan - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 6-3, 1-6, 10-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
11.12.23 kval. | vs. Vasilisa Borisova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Michalkova | 0-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 1-6, - Annika Kannan - odustajanje | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jovana Peric (SRB) | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Lena Ebster | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mia Saveljic | 6-4, 1-6, 1-10 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Nina Danisova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Noemie Dadoun | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 0-6, 3-6 | detalj meča |