MEČ
18.09.18 | 1. kolo | Lana Kentchiashvili | Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | Batumi | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Lana Kentchiashvili | Tamara Curovic | |
1. servis % | 74/89 (83%) | 52/94 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 43/74 (58%) | 30/52 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/15 (27%) | 15/42 (36%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/94 (52%) | 42/89 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 96/183 (52%) | 87/183 (48%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 9 |
Asovi | 0 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-15 | ||
Lana Kentchiashvili | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lana Kentchiashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 30-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Lana Kentchiashvili | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
5-4 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-30, 15-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Lana Kentchiashvili | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Lana Kentchiashvili | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Lana Kentchiashvili | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-2 | Tamara Curovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Georgia
16.05.00, 23 Godina
16.05.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lana Kentchiashvili vs. Tamara Curovic - Međusobni mečevi
18.09.18 | 1. kolo | Lana Kentchiashvili | Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | Batumi | tvrda |
Lana Kentchiashvili form & Tamara Curovic form
Lana Kentchiashvili - Posljednji mečevi
W15 Telavi - zemlja | ||||
17.10.19 Četvrtfinale | vs. Darya Astakhova | 1-5, - Lana Kentchiashvili - odustajanje | detalj meča | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nino Natsvlishvili | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 Četvrtfinale | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.18 2. kolo | vs. Aleksandra Kuznetsova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.09.18 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
25.07.18 1. kolo | vs. Nonna Kurginyan | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 3-6, 2-1, Valeriya Pogrebnyak - odustajanje | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
14.07.17 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.17 1. kolo | vs. Anastasia Bovolskaya | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Rozike Janzen Van Rensburg | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.03.17 kval. | vs. Yuenu Li | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Ekin Ercetin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Tatia Mikadze | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Tuana Oz | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
29.02.16 kval. | vs. Susanne Celik | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Izmir - tvrda | ||||
17.08.15 kval. | vs. Elena Belenova | 0-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Lizaveta Hancharova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
15.06.15 1. kolo | vs. Tamar Kutubidze | 6-72, 2-6 | detalj meča |
Tamara Curovic - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Pooja Ingale | 1-4, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
08.10.23 Finale | vs. Julia Stamatova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alja Senica | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Tamara Curovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.09.23 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dunja Maric | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Madelief Hageman | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Cvetkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Sara Mikaca | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Silvia Njiric | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 3-6, 10-12 | detalj meča |