INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Zoziya Kardava vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Zoziya Kardava form & Lamis Alhussein Abdel Aziz form
Zoziya Kardava - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Baku - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - odustajanje | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.10.22 Polufinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Lamis Alhussein Abdel Aziz - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Isabelle Lacy | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Danielle Daley | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Laura Samsonova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sara Milanese | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Margot Phanthala | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Francesca Pace | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Tamara Kostic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Nika Ilic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-71, 5-7 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-0, Kateryna Lazarenko - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Kamilla Bartone | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Kateryna Lazarenko | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Merna Refaat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.09.23 Finale | vs. Lara Pfeifer | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Weronika Ewald | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Julia Ronney | 6-4, 6-1 | detalj meča |