Belarus
20.01.01, 23 Godina
20.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
27.01.04, 20 Godina
27.01.04, 20 Godina
Kseniya Yersh vs. Keren Mor - Međusobni mečevi
25.03.19 | 1. kolo kval. | Kseniya Yersh | Keren Mor | 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Tel | tvrda |
Kseniya Yersh form & Keren Mor form
Kseniya Yersh - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.11.21 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detalj meča |
Keren Mor - Posljednji mečevi
W25 Kachreti - tvrda | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Maria Kozyreva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kachreti - tvrda | ||||
08.05.23 kval. | vs. Natali Jaiani | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Pretoria - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Lauryn John-Baptiste | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 1-6, 1-2, - Keren Mor - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Yoana Moneva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | Noa Minzari - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sajur - tvrda | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Netanya - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Tel - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 1. kolo | vs. Anastasia Reimchen | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Sajur - tvrda | ||||
06.05.18 kval. | vs. Aimee Tarun | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Akko - tvrda | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
20.03.18 kval. | vs. Maya Tahan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. May Baranes | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 0-6, 1-6 | detalj meča |