Belarus
20.01.01, 23 Godina
20.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
17.08.01, 22 Godina
17.08.01, 22 Godina
Kseniya Yersh vs. Alisa Yakimakho - Međusobni mečevi
10.06.18 | 2. kolo kval. | Kseniya Yersh | Alisa Yakimakho | 6-3, 6-3 | detalj meča | Minsk | zemlja |
Kseniya Yersh form & Alisa Yakimakho form
Kseniya Yersh - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detalj meča | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
29.11.21 kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Alisa Yakimakho - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.09.23 kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Daria-Maria Anghel | 6-3, 6-74, 6-1 | detalj meča |